Kayak Rezervasyon Koşulları

Günübirlik Kayak Turlarımız ve Kayak Ulaşımlarımız, Ulutur Seyahat Acentesi Ulusoy Karadeniz Turizm İşletmeleri Ltd. Şti. (TÜRSAB A-1865) İle gerçekleştirilmektedir. Yol esnasında ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında yolcu indirme - bindirme yapılmamaktadır. Günübirlik Kayak Tur programlarımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu'na uygun olarak hazırlanmıştır. Günübirlik Kayak turlarımızda, gezi süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir (sabah erken saatte gidiş, ayı gün akşam dönüş şeklinde). Otobüslerimiz/araçlarımız tur programında belirtilen zamanlarda hareket etmektedir, bu nedenle kayak turlarını ve kayak ulaşımlarını satın alan kişi/kişiler otobüs/araç kalkış noktalarında zamanında bulunmakla mükelleftirler. Tur programına veya ulaşım kalkış saatlerine göre geciken yolcular beklenememektedir. Dolayısıyla geç kalan veya hiç gelmeyen kişi/kişilerden şirketimiz sorumlu değildir. Kayak ulaşımı veya kayak turu için rezervasyon yaptıran kişi/kişler kalkış noktalarına çok erken saatte gelmişler ise, kendi inisiyatifleri ile erken gelmiş sayılıp, erken gelmeleri yine şirketimiz sorumluluğunda bulunmamaktadır. Kalkış noktalarında ortalama 15. dakika önce hazır bulunulması acentemiz tarafından tavsiye edilmektedir. Kayak programlarında, yolculuk esnasında İstanbul'da belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirmesi ivedi durumlar haricinde yapılamaz. Programda belirtilen kalkış ve iniş noktaları geçerlidir. Kayak rezervasyonlarında otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirler gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolcukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir. Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir. Çoklu rezervasyonlarda örneğin 5 Kişilik rezervasyon, koltukların yan yana veya ard arda olması garanti edilemez. Şirtemiz ile yolculuk yapan yolcular burada belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.
Günübirlik Kayak Turlarımızın süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir.
Rehberlerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapabilir. Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez. 20 veya 25 kişi altında gerçekleşecek turlarda küçük otobüsler veya minibüsler kullanılabilir. 0-6 Yaş çocuklar ücretsizdir ancak ayrıca bir koltuk ayrılmaz, koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir. Ağır hava şartları nedeniyle gerçekleştirilemeyen turlarda acente sorumluluğu bulunmaz. Tur programımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu'na uygun olarak hazırlanmıştır. Bu tur Ulutur Seyahat Acentesi Ulusoy Karadeniz Turizm İşl. Ltd. Şti. (Türsab A-1865) tarafından düzenlenmektedir. İçeriği aynı kalmak şartı ile tur programı koşullara göre değişebilmektedir. Tur programlarında düzenlenen en son sirkü geçerlidir.

 

Günübirlik Kayak Rezervasyon - Online Tur Rezervasyon     veya    +90212 270 48 88    -    +90 530 303 91 00

İptal Koşulları
Günübirlik Kayak Turu veya kayak ulaşım rezervasyon iptali, kalkış saatine en geç 48 saat kala yapılmalıdır. Son 48 içinde olabilecek iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı tur/ulaşıma gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır.

 
Ödeme yaparak Kayak Turu veya kayak Ulaşımına rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak rezervasyonları iptal edebilirler. kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs veya Midibüs benzeri araçlarla yapılabilir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir.  Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek her türlü olaydan acentemiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir.

 

MARKA & ÜYELİKLERİMİZ